Hakkımızda

Hakkımızda

PİVOL ENERJİ A.Ş, yurt içi ve yurt dışı her türlü inşaat ve endüstriyel tesislerin elektrik tesisat ve donanımları ile bunlara bağlı iş kollarının gerektirdiği taahhüt işlerini üstlenmek ve bunların en üst düzeyde performans gösterilerek teslim edilmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana hizmet verdiği gerek şahıs ve gerekse tüzel kişilere, sağladığı kalite ve güven esasına dayanan çalışma prensibiyle her geçen gün gelişimini sürdürmekte ve büyümektedir. Global dünyanın teknik ve idari isteklerine azami ölçüde cevap vermek için durmaksızın gelişen dinamik ve tecrübeli personelleriyle çağın her türlü gereksinimlerini karşılamakta, iş sağlığı ve güvenliği hususuna da yine azami özen göstererek hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Elektromekanik, enerji iletimi-üretimi, otoyol aydınlatma, enerji dağıtımı ve telekomünikasyon alanlarında yüklendiği yatırımlar için projenin hazırlanmasından, işletmeye alınmasına kadar ve devreye alım prosesinden sonra ki bakımlarının yapılması dahil anahtar teslimi birçok projeye başarıyla imza atmıştır. Alternatif enerji kaynaklarının kullanılması ile enerji üretiminde de çağın gerektirdiği en üst düzey teknolojiler ile projelerin tasarlanması,santrallerin kurulumu ve işletme-bakım hizmetleri sunma konularında da bir çok projeyi hayata geçirmeyi başarmıştır.

Elektrik mühendisliği hizmetlerinin yenilikçi ve lider kuruluşu olmayı vizyon edinmiş PİVOL ENERJİ , işletmelerin elektrik ve otomasyon projelerinin oluşturulması, malzeme ve ekipman temini, üretim montaj, devreye alma ve bakımlarının yapılmasında her zaman değişim ve gelişim odaklı hareket eden mühendis ve diğer teknik kadrosuyla önemli projelere imza atmaktadır.Ticari yaşamındaki deneyim ve saygınlığını arttırmak ve bunları daha geniş kitleler ile paylaşma yolunda çalışmalarını gerek yurt içi ve gerekse yurt dışı projelerinde sürdürmeyi misyon edinmiştir.

PİVOL ENERJİ, imalat ve taahhüt konuları ile ilgili her türlü yapı için elektrik projelerinin hazırlanması ve dokümantasyonu hizmeti vermekte, projelerin gerektirdiği mühendislik hesapları, tüm detay projeler, keşif özeti ve icmali, malzeme marka listesi, birim fiyat tarifleri ve teknik tasarım grubu tarafından hazırlanmaktadır.

PİVOL ENERJİ, geçtiğimiz seneler boyunca elde etmiş olduğu başarılarını önümüzdeki yıllarda arttırarak devam ettirmeyi kendine hedef bilmiştir. Bu esasla gün geçtikçe büyüme kaydeden şirketimiz önümüzdeki yıllarda Yurt içi ve Yurt dışı piyasalardaki rekabet gücünü yaptığı işlerdeki kalite politikasından ve siz müşterilerimizin memnuniyetinden aldığı başarı duygusuyla artıracaktır.

Back to Top